Dīzeļdegvielas piedeva, kas samazina degvielas patēriņu - Stanadyne

Automašīnas ražotāja noteiktais degvielas patēriņš bieži vien liekas kā nesasniedzams rādītājs, taču tas nenozīmē, ka Tavs dīzelis nevar patērēt mazāk degvielas nekā tas tērē šobrīd. Protams, braukšanas stilam ir nozīme. Tāpat arī dīzeļsistēmas tehniskajam stāvoklim. Taču, izmantojot pareizo dīzeļdegvielas piedevu, var panākt vēl labāku efektu.

Saistīts raksts: Kā samazināt dīzeļsistēmas degvielas patēriņu?

Esam Dīzeļcentrā izmēģinājuši desmitiem dīzeļdegvielas piedevu pēdējo 15 gadu laikā un nonācām pie vienas, kas patiešām spēja samazināt degvielas patēriņu.

Tā ir Stanadyne dīzeļdegvielas piedeva. Loģisks izkaidrojums šim faktam ir tas, ka šo piedevu ir radījis pats dīzeļsistēmu ražotājs. Kāpēc? Ja ražotājs ražo dīzeļsistēmas, tātad viņš zina, kā to pareizi kopt un uzturēt nevainojamā kārtībā.

Protams, jāatceras, ka degvielas ekonomiju var panākt, ja dīzeļa auto sūknis un sprauslas ir labā darba kārtībā.

Kā strādā Stanadyne piedeva?

Stanadyne dīzeļdegvielas piedevas ķīmiskā formula ir izstrādāta tā, lai uzlabotu dīzeļdegvielas cetāna skaitli un uzturētu tīru dzinēju un dīzeļsistēmu, kas nodrošina degvielas ekonomiju, lielāku dzinēja jaudu un griezes momentu.

Tagad jau daudzu gadu garumā piedāvājam saviem klientiem Stanadyne dīzeļdegvielas piedevas. Esam pārliecinājušies, ka šī piedeva patiešām optimizē dīzeļsistēmas darbību un samazina degvielas patēriņu.

Ja remontēsiet Common Rail sprauslas pie mums Dīzeļcentrā Jelgava, saņemsiet Stanadyne degvielas piedevu par brīvu.  

Piedevas cena ir 10.00 eur gabalā un to iegūt ir iespējams, zvanot mums vai braucot ciemos uz Dīzeļcentru.

PIESAKIES APMEKLĒJUMAM